HABERLER


Düzce Kent Radyo’da Murat Öztürk’ün Programına Konuk Olduk

Düzce Kent Radyo’da Murat Öztürk’un konuğu olarak kendimizi Düzcelilere ifade etme şansı bulduk. Bizlere bu fırsatı veren Sayın Öztürk ve Düzce Kent Radyo ailesine teşekkür ederim.


Kızılay Düzce Şube Başkanı Sayın Halil Aydın’ı Makamında Ziyaret Ettik

31 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimler öncesinde ziyaretlerimize devam ediyoruz. Kızılay Düzce Şube Başkanı Sayın Halil Aydın’ı ziyaret ettik. Misafirperverliğinden ötürü Sayın Aydın’a teşekkür ederim.


Düzce Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Ayhan Bülbül'ü Makamında Ziyaret Ettik

Düzce Ülkü Ocakları İl Başkanı Ayhan Bülbül’ü makamında ziyaret ederek yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler aldık. İlimizin gençliğine yönelik olarak yapmış oldukları projeleri yakından takip ettiğimiz Düzce Ülkü Ocak’ının Ocağının tütmesi için elimizden gelen desteği yapacağımızın sözünü verdik. Sözümüzün her zaman arkasındayız.


Öncü TV'yi Ziyaret Ettik

Çiçeklerle karşılandığımız Öncü TV ziyaretimizde samimi bir sohbet gerçekleştirdik. Kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim.


Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ni Ziyaret Ettik

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Düzce Şubesi Başkanı Ayhan Metin ve dernek üyelerini ziyaret ettik. Ziyaretimizde bizleri samimi bir şekilde ağırladıkları için teşekkür ederiz.


Türkiye Muharip Gaziler Derneği’ni Ziyaret Ettik

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Düzce Şubesi Başkanı Vedat Nefesoğlu ve dernek üyelerini ziyaret ettik. Ziyaretimizde bizleri samimi bir şekilde ağırlayan dernek üyelerine teşekkür ederiz.


Esnafları Ziyaret Ettik
Samimiyetleri içimizi ısıttı...

Esnafları ziyaret ettik. Ziyaretimizde bizleri samimi bir şekilde ağırladıkları ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.


Düzce Cesur Haber’i Ziyaret Ettik

Düzce Arı Medya ve Cesur Haber’in İmtiyaz Sahibi Savaş Arı’yı ziyaret ettik. Kendisine misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederim.


Düzce Takip Haber’i Ziyaret Ettik

Düzce TRT İl Temsilcisi ve Düzce Takip Haber’in Kurucusu ve İmtiyaz Sahibi Enes Bektaş’ı ziyaret ettik. Kendisine misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederim.


Düzce Life Dergisi’ni Ziyaret Ettik

Düzce Basın Sektöründe faaliyet gösteren Düzce Life Dergisi’ni ziyaret ettik. Misafirperverliğinden dolayı Düzce Life Dergisi İmtiyaz Sahibi Tenzile Koç’a teşekkür ederim.


Tüm İşçi Emekçileri Dul ve Yetimler Derneği'ni Ziyaret Ettik

Tüm İşçi Emekçileri Dul ve Yetimler Derneği Düzce Şube Başkanı Feridun Alganoğlu ve dernek üyelerini ziyaret ettik. Ziyaretimizde bizleri samimi bir şekilde ağırlayan dernek üyelerine teşekkür ederiz.


Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı
Ziyaret Ettik

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tunçay Şahin ve Saygı Değer Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ettik. Bizleri samimi bir şekilde ağırladıkları ve misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.


Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’ni Ziyaret Ettik

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ettik. Ziyaretimizde bizleri samimi bir şekilde ağırladıkları ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.


Düzce Depremzedeler Derneği'ni Ziyaret Ettik

Düzce Depremzedeler Derneği Başkanı Ayşegül Şenol Can ve dernek üyelerini ziyaret ettik. Ziyarette Düzce Depremlerinin ardından ilimizden yaşanan gelişmeleri, sorunları ve yapılması gerekenleri konuştuk. Bizleri misafir ettikleri için teşekkür ederiz.


Lütfü Şimşek'i Ziyaret Ettik

Düzce’nin tarihine ışık tutan Arşivci ve Fotoğraf Sanatçısı Sayın Lütfü Şimşek Ağabey’in evindeki çok özel odaya girdik. Düzce’nin tarihini, tarih kokan fotoğraflardan gördük. Kozmik oda olarak adlandırdığı odasındaki onlarca fotoğrafı incelediğimiz ziyaretimizde bizleri misafir eden Lütfü Şimşek Ağabey’imize sonsuz teşekkür ederim.

İLETİŞİM

0 380 536 44 44
0 552 286 20 17

info@erdoganbiyik.org

Şerefiye Mah. Gaziantep Cad.
No:22/107-108-109 DÜZCE

Teşekkürler, mesajınız başarıyla İletildi...